Fotografije s postavljanja in otvoritve fotografske razstave, Biseri Kočevske,  Fotografskega društva Grča Kočevje, na mali mestni ploščadi v Kočevju, 20. in 21. aprila 2015.

Fotografska razstava Biseri Kočevske je plod sodelovanja Občine Kočevje in Fotografskega društva Grča Kočevje. Občina Kočevje je razstavo finančno omogočila, fotografi Fotografskega društva Grča iz Kočevja pa so prispevali svoja dela in naredili izbor fotografij. Ta vključuje predvsem za Kočevsko značilen živalski svet, znane in prepoznavne živali ter tudi manj znane, redke in ogrožene vrste.

Vse živali so divje in vse fotografije so posnete v naravnem okolju živali. Pri fotografiranju ni bila nobena žival kakor koli poškodovana ali vznemirjana. Vse fotografije so pristne in prikazujejo avtentično zgodbo iz narave. Nobena fotografija ni digitalno spremenjena, na nobeni fotografiji ni nič odvzeto in nič dodano.

Fotografije: Vse Zdravko Turk razen zadnjih sedem, ki jih je posnela Romana Novak